Přeskočit na hlavní obsah
Co potřebuje ke svému životu muž
Říkala jsem si, že nebudu rozdávat zas až taková moudra do života, ale vzhledem k tomu, že každý má občas problémy ve vztahu, rozhodla jsem se podělit o své zkušenosti. Tak tedy, co potřebuje k životu muž, řazeno dle důležitosti:

1) sex - ano, pro mladé dívky v rozpuku puberty, které čtou harlekýnky a nad postelí jim vedle Justina Biebra visí plakát růžového jednorožce to bude asi šok, ale je to tak. Pokud něco dokáže proměnit mrzouta v žoviálního vtipálka nad věcí s přihlouplým úsměvem, pak je to dámy sex. Pamatujte na to, až váš muž přijde domů nabručený z práce.

2) jídlo - dávám ho na druhé místo, ale vlastně je to tak na stejno se sexem. Výhoda je ta, že jídlo můžete svému muži naservírovat i před dětmi. A po něm nejlépe sex.

3) klid - jen si to představte, nabručený muž přijde domů, celý den (pravděpodobně) neměl sex a má hlad. A my na něj hned vychrlíme co nám doma nefunguje a že děti hodily vaší oblíbenou rtěnku do záchodu. To bych se i já na jeho místě odebrala raději do hospody. Dejte mu nejdřív trochu vydechnout a začněte do něj hučet aspoň až po jídle.

4) pochválit - je jedno, jestli se váš muž umí jenom luxusně uprdnout nebo vám opraví počítač tím, že ho restartuje. I když vám to přijde možná hloupý a všechno doma i okolo dětí zařizujete vy, chvalte za každou blbost. Je to potřeba pro jeho spokojenost, abyste ho ujistily, že je k něčemu dobrej.

5) odpočinout si od vás - někdy je prostě toho sexu, jídla, klidu, chválení a dětí doma až moc. Muž si prostě jednou za čas potřebuje něco důležitého zařídit s kamarády v hospodě. Například pivo. "Jednou za čas" je časový údaj, na který mívá žena a muž naprosto rozdílný názor.

PS: podobnost s mým nebo vaším mužem je čistě náhodná a třeba zrovna u vás je to úplně naopak :-)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Strach z létání
Někteří lidé létají rádi. Užívají si výšku a podle mě i adrenalin z očekávání, kdy letadlo spadne. Dokonce jsou i lidé, kteří si dobrovolně dělají pilotní průkaz! Já k nim ale nepatřím.
Mám panickou hrůzu z létání v čemkoli. Moje láska k cestování a velikost naší planety mě ovšem občas donutí do letadla sednout. Odmítám lítat na dovolenou kratší než 14 dní, protože se moje psychika potřebuje před dalším letem zregenerovat a připravit na další trauma. Týden před plánovaným letem skoro nespím a nejím a na letiště se odvážím vstoupit jen po vypité placatce rumu. Sebemenší zachvění letadla mi způsobuje infarktové stavy, zatínám nehty do područek sedadla a modlím se k čemukoli. Dřív jsem navíc drtila ruku svému muži. S příchodem dětí se ale situace změnila. Nechci na ně přenášet svoje děsy. I když jim asi přijde divné, proč maminka s nastartováním motorů letadla zezelená, přestane mluvit a na rozličné dotazy (například "Na co je ten čudlík?") odpovídá jen "Hm…
Rady, jak se nebát létat letadlem

Když někomu řeknete, že se bojíte lítat letadlem, rozdělí se ostatní lidé na dva tábory. 
První vám budou říkat: "Vždyť to nic není!" "Je to bezpečnější než jezdit autem!" "Je to bezvadný koukat na svět z výšky!" "Je to super, protože to ušetří spoustu času!" "Jen se uvolni a užívej si to." "Prosim tě!" (následují zvednuté oči v sloup) "To si zvykneš."
Pro první skupinu mám tento vzkaz: Mám z lítání hrůzu a celou dobu vím, že letadlo spadne. Jen není úplně jasný, kdy přesně. Mám závrať. NIKDY!!! si na to nezvyknu a už vůbec si nebudu lítání užívat, ani kdyby mě nadopovali drogama a do letadla odnesli v komatu nebo mě přepravovali letadlem zpopelněnou. Až budete bezmocně v panice padat v letadle několik (desítek) vteřin k zemi, tak si vzpomeňte, jak je to bezpečnější než jezdit autem.
Druzí vám budou říkat: "No ty vole já se divim, že vůbec někam letíš!" "Já nikam nelítá…
Krásné a klidné vánoce
U nás začali tím, že se Valerie vztekala, že nechce vstávat z postele. Když jsme jí řekli, ať si teda ještě leží, tak se pro změnu vztekala, že už nechce ležet. Dále se vztekala u oblékání (na její "TY mi pomůžeš s oblíkanim!" se jí nedostalo odezvy).
Při snídani Valerie rozlila čaj po celém stole.
Dopoledne byla v plánu jízda do centra, děti půjdou s babičkou do divadýlka a já na pravidelný sraz s divadelníkama v 11.00 u Orloje. Při oblékání bund se děti rozčilovaly a fňukaly, že jim nejdou zapnout bundy.
U Orloje jsem čekala jen já, naštěstí mě prozřetelnost varovala a já ukecala Michala, ať jede se mnou, tak jsme šli nakonec spolu na svařáka a punč.
Děti šly s babičkou po divadle na výstavu betlémů, Jindra nedával pozor a spadl z lavičky, opět si narazil záda. Zatím ale prý ho to bolí jen když skáče, tak uvidíme.
Cestou domů (v půl druhé) fňukání ve vlaku, že mají hlad (snědli kolem poledne každý obloženou housku a banán).
Doma opět vztekání Valerie…